Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Akın: Balıkesir’de Yüzü Halka Dönük Bir Yönetim Var

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Bandırma’da düzenlenen Halk Günü Buluşmaları’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Akın, şehri vatandaşlarla birlikte yöneteceklerini vurguladı.

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2024 13:42
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2024 13:42
Kaynak: Pandermos 10,5
Başkan Akın: Balıkesir’de Yüzü Halka Dönük Bir Yönetim Var

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Bandırmalı vatandaşlarla düzenlediği Halk Günü Buluşmaları’nda bir araya geldi. Balıkesir’de yüzü halka dönük bir yönetim olduğunu vurgulayan Başkan Akın, “Şehrimizi, vatandaşlarımızla beraber yöneteceğiz” dedi. Halkın yanında yer alan, şehir için verilecek önemli kararlarda halkın görüşlerine oldukça önem veren Başkan Ahmet Akın, seçim döneminde söz verdiği Halk Günü Buluşmaları’na Bandırma’dan başladı.

Büyükşehir Belediyesi Bandırma Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen Halk Günü Buluşması’na, gencinden yaşlısına yüzlerce vatandaş katılım sağladı. Vatandaşlarla istişare edip sorunlarını, istek ve taleplerini tek tek dinleyen Başkan Ahmet Akın, Bandırmalı vatandaşlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bandırma’da hayata geçirecekleri proje ve hizmetleri anlatan Başkan Akın, “Bandırma’nın, Balıkesir’in büyük bir değeri olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bandırma, sadece Balıkesir için değil, ülkemiz için de çok önemli bir merkez. Bir yandan projelerimizi hayata geçirirken diğer yandan da vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Halk Günü Buluşmalarımızı başlattık. Halkımızla buluşup onların önerilerini ve taleplerini birinci ağızdan dinliyoruz. Bunu çok önemsiyorum. Halk Günü Buluşmalarımızı belirli periyotlarda tüm ilçelerimizde gerçekleştireceğiz. Balıkesir’de yüzü halka dönük bir yönetim var. Şehrimizi, vatandaşlarımızla beraber yöneteceğiz” diye konuştu.

Vatandaşların yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirilen buluşmada, Başkan Akın, projeleri hakkında detaylı bilgi vererek, halkın öneri ve taleplerini dinledi. Bandırma’nın ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemek amacıyla yapılan bu görüşmeler, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin halk odaklı yönetim anlayışının bir yansıması olarak dikkat çekiyor.

Başkan Akın, Bandırma’da hayata geçirmeyi planladıkları projeler arasında çevre düzenlemeleri, altyapı iyileştirmeleri ve sosyal alanların artırılması gibi konuların öncelikli olduğunu belirtti. Vatandaşların taleplerine göre projelerde gerekli düzenlemelerin yapılacağını ifade eden Akın, bu projelerin en kısa sürede hayata geçirileceğini müjdeledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışı doğrultusunda, tüm ilçelerde Halk Günü Buluşmaları düzenlemeye devam edeceklerini belirten Başkan Akın, bu buluşmaların halkla daha güçlü bir bağ kurulmasına ve yönetim süreçlerine halkın doğrudan katılımına olanak sağladığını vurguladı.

Kaynak: Pandermos 10,5

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.