Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Savaştepe'de CHP'li Ali Koyuncu'dan Seçim Zaferi

Savaştepe Belediye Başkanlığı seçimlerinde, CHP adayı Ali Koyuncu, %49,94 oy oranı ile zorlu bir yarışın galibi oldu. AK Parti adayı Ümmet Şamil Zengin'i geride bırakan Koyuncu, 5.770 oy ile Savaştepe'nin yeni belediye başkanı seçildi.

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2024 02:32
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2024 02:32
Kaynak: Pandermos 10,5
Savaştepe'de CHP'li Ali Koyuncu'dan Seçim Zaferi

Savaştepe'de gerçekleşen belediye başkanlığı seçimleri, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Ali Koyuncu'nun zaferi ile sonuçlandı. Koyuncu, toplamda 5.770 oy alarak %49,94'lük bir oy oranına ulaştı ve zorlu geçen seçim yarışında AK Parti adayı Ümmet Şamil Zengin'i geride bıraktı. Zengin, seçimleri %43,78 oy oranı ve 5.058 oy ile tamamladı.

Bu sonuç, Savaştepe için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor ve Koyuncu'nun sunduğu politikaların ve projelerin halk tarafından desteklendiğini gösteriyor. Seçim kampanyası boyunca özellikle vurguladığı kentsel gelişim, sosyal politikalar ve altyapı iyileştirmeleri gibi konularda önemli vaatlerde bulunan Koyuncu, bu projeleri hayata geçirme konusundaki kararlılığını zafer sonrasında yaptığı açıklamalarda bir kez daha vurguladı.

Ali Koyuncu'nun zaferi, Savaştepe'de yaşayanların, değişim ve gelişim yönünde net bir tercihte bulunduğunun bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Koyuncu ve ekibinin önünde, Savaştepe'nin karşı karşıya olduğu zorlukları aşma ve ilçeyi daha iyi bir geleceğe taşıma fırsatı bulunuyor. Savaştepe halkı, yeni dönemde gerçekleşecek iyileştirmeleri ve projeleri büyük bir umutla beklerken, Ali Koyuncu'nun liderliğinde ilçenin daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yer haline gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Pandermos 10,5

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.