Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Cüneyt Kaplan Muhtar Adayları Arasında Fark Yaratıyor

Bandırma 100. Yıl Mahallesi'nde muhtar adayı olan Cüneyt Kaplan, seçim öncesi kahvehane ve esnaf ziyaretleriyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 700 kişinin katıldığı adaylık açıklamasıyla başlayan kampanya sürecinde, Kaplan'ın vatandaşlara lokum ikramı ve mahalle hizmetleri hakkında bilgilendirme yapması, aldığı destekle mutluluğunu paylaştığı gözlemlendi. 31 Mart'ta yapılacak seçimler için destek isteyen Kaplan, seçilmesi halinde mahalleye hizmet ederek bu desteğe yanıt vereceğini belirtti.

Haber Giriş Tarihi: 08.03.2024 09:11
Haber Güncellenme Tarihi: 08.03.2024 09:11
Kaynak: Pandermos 10,5
Cüneyt Kaplan Muhtar Adayları Arasında Fark Yaratıyor

Bandırma'nın 100. Yıl Mahallesi'nde muhtarlık için yarışan Cüneyt Kaplan, seçim kampanyasını sıkılmadık el, ziyaret edilmedik esnaf bırakmamak üzerine kurdu. Yaklaşık 700 kişinin katılığı bir toplantıyla muhtarlık adaylığını duyuran Kaplan, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Adaylık sürecinde mahalledeki kahvehane ve esnafları tek tek ziyaret eden Kaplan, bu ziyaretler esnasında vatandaşlara lokum ikram ederek gönüllerde yer edindi. Vatandaşlara yapmayı planladığı hizmetler hakkında bilgi veren Kaplan, 31 Mart'taki seçimlerde kendisine destek verilmesini istedi.

Kampanyası boyunca mahalle sakinleriyle yakın bir diyalog kurmayı başaran Kaplan, ziyaret ettiği her yerde olumlu tepkiler aldı. Gittiği her kahvehanede, her esnaf ziyaretinde vatandaşların ilgisi ve desteğiyle karşılaşan Kaplan, bu ilgi karşısında duyduğu mutluluğu dile getirdi. Seçildiği takdirde mahalle halkının gösterdiği bu destek ve güvene layık olmak için çalışacağını vurgulayan Kaplan, mahalleye kaliteli ve etkin hizmetler sunma sözü verdi.

Cüneyt Kaplan'ın seçim çalışmalarındaki bu yoğun tempoyu ve samimi yaklaşımı, muhtarlık seçimlerine yeni bir soluk getiriyor. Mahalle sakinleri arasında sevilen ve sayılan bir figür haline gelen Kaplan, adaylık sürecini sadece seçim kazanmak için değil, aynı zamanda mahalle halkıyla sağlam bir iletişim ağı kurmak için de kullanıyor. Seçimlere kısa bir süre kala Kaplan'ın bu çabaları, mahalledeki seçim dinamiklerini değiştirebilecek gibi görünüyor.

Bandırma 100. Yıl Mahallesi'nde yaşayanlar, 31 Mart'ta yapılacak muhtarlık seçimlerinde kendilerini temsil edecek kişiyi seçmek için sandık başına gidecek. Cüneyt Kaplan'ın bu süreçteki çalışmaları ve mahalle halkıyla kurduğu sıcak ilişkiler, seçim sonuçları üzerinde belirleyici bir etkiye sahip olabilir. Mahalle sakinlerinin, kendilerine hizmet edecek, sorunlarına çözüm üretecek ve mahallenin ihtiyaçlarını önceliklendirecek bir muhtarı seçmeleri bekleniyor.

Kaynak: Pandermos 10,5

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.