Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Taner Erkan İhsaniye Mahallesi İçin Güven ve Saygının Adayı

Bandırma'da doğup büyüyen ve profesyonel yaşamını bu şehirde sürdüren Taner Erkan, İhsaniye Mahallesi için muhtar adayı olduğunu açıkladı. Pazarlama alanında deneyimli olan ve Bandırmaspor ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış Erkan, son on yıldır belediyede aktif görev alıyor. İhsaniye Mahallesi'nde uzun yıllardır yaşayan Erkan, çalışkanlık, samimiyet ve dürüstlük ilkeleriyle mahalleye hizmet etmeyi hedefliyor.

Haber Giriş Tarihi: 15.03.2024 01:38
Haber Güncellenme Tarihi: 15.03.2024 01:38
Kaynak: Pandermos 10,5
Taner Erkan İhsaniye Mahallesi İçin Güven ve Saygının Adayı

Bandırma - İhsaniye Mahallesi için muhtarlık yarışı kızışıyor. Yerel seçimler yaklaşırken, Taner Erkan ismi dikkat çekiyor. 1982 Bandırma doğumlu Erkan, tamamını bu şehirde geçirdiği eğitim ve iş hayatının ardından şimdi de İhsaniye Mahallesi için muhtar adayı oldu.

Eğitim ve profesyonel yaşamını Bandırma'da sürdüren Erkan, pazarlama alanında birçok başarılı projeye imza attı. Ayrıca, Bandırmaspor ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alarak toplumsal katkıda bulunma konusunda önemli deneyimler edindi.

Son on yılda belediye bünyesindeki aktif göreviyle bilinen Erkan, İhsaniye Mahallesi'nde de uzun yıllardır yaşamakta. Sahip olduğu tecrübe ve birikimle İhsaniye Mahallesi'nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefleyen Erkan, çalışkanlık, samimiyet ve dürüstlük ilkelerini ön planda tutuyor.

Taner Erkan'ın muhtarlık adaylığı, özellikle İhsaniye Mahallesi sakinleri arasında heyecan yarattı. Mahallelinin sorun ve ihtiyaçlarını yakından bilen Erkan, bu bilgi ve deneyimini İhsaniye'nin daha iyi bir yer olması için kullanmayı amaçlıyor.

İhsaniye Mahallesi'nin geleceği için vizyon sahibi bir aday olarak öne çıkan Erkan, "Mahallemizin ihtiyaçlarını karşılamak ve herkes için daha yaşanabilir bir İhsaniye yaratmak için buradayım. Desteklerinizle birlikte mahallemize hizmet etmek için sabırsızlanıyorum." dedi.

Seçimler yaklaşırken, Taner Erkan'ın adaylığı, İhsaniye Mahallesi'nin geleceğine dair umutları artırıyor. Mahalle sakinleri, bu seçim döneminde kimi destekleyeceklerine karar verirken, Erkan'ın samimi ve dürüst yaklaşımı, onu önemli bir aday haline getiriyor.

Kaynak: Pandermos 10,5

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.